کد خبر: 80551582 (3163342) | تاریخ خبر: 01/12/1391 | ساعت: 16:48|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

آیین استقلال تیپ 3 لشکر 64 ارومیه در مهاباد برگزار شد

مهاباد - با حضور معاون هماهنگ کننده قرارگاه منطقه ای شمالغرب ارتش آیین استقلال تیپ 3 شهید علی نصیرزاده جمعی لشکر 64 ارومیه روز سه شنبه در مهاباد برگزار شد .

به گزارش ایرنا، در این آیین که در سالن اجتماعات این تیپ و با حضور امام جمعه و معاون فرماندار مهاباد و شماری از مقامات لشکری و کشوری برگزار شد تیپ 3 شهید علی نصیرزاده همزمان با دو تیپ دیگر ارتش در شمالغرب کشور مستقل شدند .
فرمانده لشکر 64 ارومیه در این آیین با بیان نقش ارتش در دفاع از مرزهای ایران اسلامی گفت: توسعه پایدار در هر کشور زمانی بوقوع می پیوندد که امنیت و آرامش پایدار در آن کشور حاکم باشد .
سرتیپ دوم امیر محسن نبی پور اظهار داشت: امروز ایران اسلامی در پرتو برخورداری از یک ارتش مکتبی و مردمی دارای بالاترین توان بالندگی در عرصه نظامی و دفاعی است .
وی اضافه کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران امروز در کشور و جهان کانون صلح ، آرامش ، صفا و معنویت و مظهر اقتدار ارزش های الهی هستند .
سرتیپ نبی پور با اشاره به طرح تغییر ساختاری در نیروی زمینی ارتش گفت: بر اساس این طرح لشکر 64 ارومیه نیز اقدام به تغییراتی در ساختار خود داد که استقلال تیپ 3 مهاباد از جمله آنها است .
وی افزود: با این استقلال ، تیپ 3 شهید علی نصیرزاده در مهاباد به لحاظ آمادی، پرسنلی و لجستیکی بطور کامل مستقل و ماموریت ها بصورت تیپ محوری انجام خواهد شد .
فرمانده لشکر 64 ارومیه خاطرنشان کرد: بدون شک مستقل شدن این تیپ موجب ایجاد امنیت و آرامش بیشتر در سطح این منطقه خواهد شد .
فرمانده تیپ 3 شهید علی نصیرزاده مهاباد نیز گفت: ارتش همیشه و در همه حال در خط ولایت بوده و ولایت را شاخص و راهنمایی روشن برای خود در راه رسیدن به اهدافش می داند.
سرهنگ موسی حامد بابایی افزود: در همین راستا ارتش حمایت از رهبری را در راستای آرمان های والای نظام و از وظایف ذاتی خود می داند .
584/583

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال